Hakkımızda

Marmaris de 25 yıldır ayni adresinde emlakçılık faaliyetindeki şirketimize telefon, e-maille ulaşabilirsiniz. Özellikle gayrimenkul almak isteyenlerin danışmasını tavsiye ediyoruz.

Emlakınızın değerinde, hızlı satılması amacıyla birikimlerimizde yararlanmanız yararınıza olacağı inancındayız. Satılık ev, kiralık ev, yazlık konut, arayanlar; sunacağımız seçenekler hakkında taleplerinizi iletiniz.

Marmarisbox

Turunc, Armutalan, gayrimenkul ilanları yayındadır. Satılık ya da kiralık ilgilendiğiniz emlaklar hakkında daha fazla bilgi için gösterilen resimlerin en altında bulunan "bu emlakla ilgileniyorum" linkinden şirketimize ulaşabilirsiniz. Saat 9.oo - 19.oo arası şirket telefonlarımızdan da genel bilgi ve randevu için ulaşabilirsiniz.

Marmarisbox son kayıt edilen emlak ilanları RSS özet akış sistemiyle okurlarına duyurulmaktadır. Günden güne genişleyen üye okur kitlemiz, birlikte gündeme taşınan konularla bilgi paylaşım platformu sağlam zeminde geliştirmeye katkıda bulundular.

Bu nedenle okurlarımız bizim için önemlidir. Emlak Bülteni gayrimenkul sektörüne ilgi duyanların yanında büyük çoğunluğu bu sektöre ilişkin potansiyel müşteri kitlemizdir.

Sunulan bilgilerin doğru,güncel olması karar mekanizmalarının sağlıklı oluşturulmasıdır. Bilindiği üzere satış ya da satın alma kararı bir süreçdir.

Sağlıklı doğru bilgilerle hazırlanan alt yapı ile süreç doğru sonuçlar yaratacak finalle son bulur. Şirketimiz son 20 yıl üzerinde süredir profesyonel hizmet gereği satış süreci yönetmektedir.

Birikimlerimizden yararlanınız.Danışmak kazandırır. Wot